Ir uzsākta īpašumu apsaimniekošanas procesu digitalizācija VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”

Šovasar ir uzsākta īpašumu apsaimniekošanas procesu digitalizācija VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”. Īsā laikā digitalizējām datus par slimnīcas pārvaldībā esošajām zemēm un būvēm, turpinām ar inženiersistēmu un iekārtu izpilddokumentācijas datu pārnesi platformas PŪCE vidē, lai slimnīcas tehniskais dienests var ērti organizēt īpašumu apsaimniekošanas darbus un sekot to izpildes gaitai reālajā laikā. Platforma PŪCE ir… Turpiniet lasīt Ir uzsākta īpašumu apsaimniekošanas procesu digitalizācija VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”

Publicēts
Kategorizēts kā Jaunumi

Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas procesu digitalizācija – vebināra ieraksts

6.09.2022. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētajā vebinārā Pauls Upenieks, SIA OWNER dibinātājs un vadītājs, dalījās ar savu pieredzi par to kā apsaimniekošanas procesu digitalizācija atvieglo īpašumu uzturēšanas darbu organizēšanu un padara to saprotamāku un mazāk laikietilpīgu visām iesaistītām pusēm. Noklausoties vebināra ierakstu, Jūs uzzināsiet: ko sevī ietver datu par īpašumiem un to uzturēšanas… Turpiniet lasīt Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas procesu digitalizācija – vebināra ieraksts

Publicēts
Kategorizēts kā Jaunumi

Aicinām uz LTRK vebināriem 6.-9.09.2022.

🔹6.09. I 10.00 – 11.30 “Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas procesu digitalizācija.” Programma un reģistrācija:https://ieej.lv/_6_09_ 🔹7.09. I11.00 – 12.30 “Uzņēmēju un patērētāju strīdi – kā aizsargāt uzņēmēju intereses?.” Programma un reģistrācija: https://ieej.lv/_7_09_ 🔹8.09. I10.00 – 11.30 “Energoresursu iegādes taktika svārstīgu cenu apstākļos.” Programma un reģistrācija: https://ieej.lv/8_09_ 🔹9.09. I11.00 – 12.30 “Kā izvēlēties piemērotu tulkošanas uzņēmumu.” Programma un reģistrācija: https://ieej.lv/9_09_ 📌Ja… Turpiniet lasīt Aicinām uz LTRK vebināriem 6.-9.09.2022.

Publicēts
Kategorizēts kā Jaunumi

Vebinārs 6.09.2022: Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas procesu digitalizācija

LATVIJAS TIRDZNIECĪBAS UN RŪPNIECĪBAS KAMERA NOZARU AKTUALITĀTES Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas procesu digitalizācija Vebinārs notiek: 2022. g. 6. spetembrī plkst. 10:00-11:30     Mērķa auditorija: Nekustamo īpašumu īpašnieki, nekustamo īpašumu attīstītāji un pārvaldītāji, šo uzņēmumu īpašnieki, valdes locekļi, vadītāji, tehniskie direktori, pārvaldnieki   Problēmas, ar kurām bieži saskaras nekustamo īpašumu īpašnieki un pārvaldnieki: ‐ nav skaidrības… Turpiniet lasīt Vebinārs 6.09.2022: Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas procesu digitalizācija

Publicēts
Kategorizēts kā Jaunumi

VNĪ modernizēs Valsts nekustamā īpašuma informācijas sistēmu (VNĪIS)

“Ceram, ka VAS “Valsts nekustamie īpašumi”​ / State Real Estate, Latvia un Ernst & Young Global Consulting Services pētīs arī vietējo risinājumus un pieredzi. Tādā veidā, iespējams, nonākot pie rezultāta atrāk un ar mazāk patērētiem resursiem. Privātā sektorā Latvijā jau šāds risinājums ir un darbojas.” – VAS “Valsts nekustamie īpašumi” lvportals.lv publicēto ziņu komentē Pauls Upenieks savā… Turpiniet lasīt VNĪ modernizēs Valsts nekustamā īpašuma informācijas sistēmu (VNĪIS)

Publicēts
Kategorizēts kā Jaunumi

Platformu “PŪCE” lieto dažādu nozaru uzņēmumi

Platformu “PŪCE” savu īpašumu apsaimniekošanas procesu digitalizācijai lieto privātie, pašvaldību un valsts uzņēmumi, kuriem ir svarīga īpašumu uzturēšanas procesu caurspīdība, darba organizācijas efektivitāte un īpašumu ilgtspēja. Platformu “PŪCE” jau lieto Olimpiskais sporta centrs, Mūkusalas biznesa centrs, saimniecība LIICHI, Arēna Rīga, Jelgavas pilsētas slimnīca, Pillar Latvia, Rīgas Brīvostas Flote, Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca.

Publicēts
Kategorizēts kā Jaunumi

Parakstīts līgums ar Jelgavas pilsētas slimnīcu par platformas “PŪCE” lietošanu

JELGAVAS PILSĒTAS SLIMNĪCA ir pirmā medicīnas iestāde Latvijā, kas īpašumu datu digitalizācijai un apsaimniekošanas procesu pārvaldīšanai š. g. majā uzsāk lietot platformu “PŪCE”. Slimnīcas vadība meklēja digitālu risinājumu, lai ar tā palīdzību varētu novērst situācijas, kad tiek aizmirsti regulāri veicamie darbi, kad, mainoties izpildītājam, tiek pazaudēta vēsturiskā informācija, kad informācija lēmumu pieņemšanai par kādas iekārtas… Turpiniet lasīt Parakstīts līgums ar Jelgavas pilsētas slimnīcu par platformas “PŪCE” lietošanu

Publicēts
Kategorizēts kā Jaunumi

Platformai “PŪCE” pirmais lietotājs!

SIA OWNER dibinātaja un vadītāja Paula Upenieka ideja par digitālā rīka īpašumu apsaimniekošanai ir materializējusies: ir radīta platforma “PŪCE” – Latvijā pirmais risinājums nekustamā īpašuma apsaimniekošanas procesu pārvaldīšanai, kas ir izstrādāts īpašumu īpašniekiem. OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS (OSC) ir pirmais uzņēmums, kas apsaimniekošanas procesu pārvaldīšanai sāks lietot platformu “PŪCE”, un tā tehniskais direktors Pēteris Grundiņš kļūs… Turpiniet lasīt Platformai “PŪCE” pirmais lietotājs!

Publicēts
Kategorizēts kā Jaunumi