PAR UZŅĒMUMU

SIA OWNER – eksperts nekustamo īpašumu apsaimniekošanas jautājumos.

Konsultējam nekustamo īpašumu īpašniekus un attīstītājus par apsaimniekošanas procesu organizēšanu nedzīvojamā un dzīvojamā fonda īpašumos, t. sk. biroji un citas administratīvas ēkas, sporta kompleksi, tirdzniecības centri, medicīnas iestādes, ražotnes, daudzīvokļu mājas un privātmājas.

Mūsu klientiem ir svarīga īpašumu uzturēšanas procesu caurspīdība, darba organizācijas efektivitāte un īpašumu ilgtspēja.

Īpaši Latvijas tirgum esam izstrādājuši digitālu platformu īpašumu pārvaldīšanai “PŪCE”, kuru lieto privātie, pašvaldību un valsts uzņemumi un kapitalsabiedrības. Platforma ļauj ērti organizēt īpašumu apsaimniekošanas darbus un reālajā laikā sekot to izpildei, strukturēti uzglabāt vēsturisko informāciju par katrā īpašuma daļā veiktajām darbībām, kā arī nodrošina informācijas pēctecību, mainoties darbiniekiem vai pakalpojumu sniedzējiem.

Ja meklējat apsaimniekošanas pakalpojuma sniedzēju vai vēlaties mainīt esošo, sagatavosim konkursa par apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu nolikumu un ar to saistīto dokumentāciju, nodrošināsim konkursa norisi, kā arī sniegsim ekspertu vērtējumu par pretendentu iesniegtajiem piedāvājumiem.

Savukārt Jūsu īpašuma projektēšanas vai būvniecības stadijā izvērtēsim būvniecības projektu un sniegsim rekomendācijas, kuru īstenošana sekmēs racionālāku objekta uzturēšanas procesu organizēšanu pēc objekta nodošanas ekspluatācijā.

Mūsu vērtības ir KOMPETENCE, SADARBĪBA, REZULTĀTS.

Nepārstāvam nevienu apsaimniekošanas kompāniju.

Ja Jums ir ar apsaimniekošanu saistīts jautājums un vēlaties uzklausīt profesionāļa redzējumu, sazinieties ar mums!

+ 371 29 174 969, owner@owner.lv