Nekustamo īpašumu pārvaldīšanas procesu digitalizācija – 11.09.2023. vebināra ieraksts

 

2023. gad 11. septembrī norisinājās Latvijas Tirdzniecibas un rūpniecibas kameras (LTRK) rīkotais vebinārs “Nekustamo īpašumu pārvaldīšanas procesu digitalizācija”, kuru vadīja Pauls Upenieks, SIA OWNER dibinātājs un valdes loceklis.

Vebināra ieraksts ir pieejams šeit.
To noskatoties un noklausoties uzzināsiet par iespējām uzlabot Jūsu nekustamo īpašumu pārvaldīšanas procesu efektivitāti un saņemsiet praktiskus ieteikumus, kas ļaus izvelēties  Jūsu vajadzībām un iespējām piemērotāko pārvaldīšanas procesu digitalizācijas ceļu.

Pauls Upenieks, uzņēmējs ar daudzpusīgu pieredzi nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nozarē, 2018. gadā nodibināja savu kompāniju SIA OWNER ar mērķi izstrādāt digitālu risinājumu nekustamo īpašumu pārvaldīšanas procesu organizēšanai, kas ļautu īpašumu īpašniekiem pārstāt būt atkarīgiem no apsaimniekotāju sistēmām.

Vebinārā saturs būs interesants nekustamo īpašumu īpašniekiem, nekustamo īpašumu attīstītājiem, šo uzņēmumu īpašniekiiem, valdes locekļiem, vadītājiem, tehniskiem direktoriem, pārvaldniekiem.

Vebināra satura pieturpunkti:

  1. ko sevī ietver īpašumu pārvaldīšanas procesu digitalizācija
  2. kādi ir īpašumu pārvaldīšanas procesu digitalizācijas izaicinājumi un ieguvumi
  3. kas ir jāņem vērā, izvēloties digitālo rīku īpašumu pārvaldīšanai
  4. ieskats platformas īpašumu pārvaldīšanai “PŪCE” pamatfunkcionalitātē

Lai pieteiktos individuālai tikšanai, kurā saņemsiet atbildes uz konkrēti Jūs interesējošiem jautājumiem, sazinieties ar mums: , 29174969. Gaidīsim Jūsu ziņu!