Parakstīts līgums ar Jelgavas pilsētas slimnīcu par platformas “PŪCE” lietošanu

JELGAVAS PILSĒTAS SLIMNĪCA ir pirmā medicīnas iestāde Latvijā, kas īpašumu datu digitalizācijai un apsaimniekošanas procesu pārvaldīšanai š. g. majā uzsāk lietot platformu “PŪCE”.

Slimnīcas vadība meklēja digitālu risinājumu, lai ar tā palīdzību varētu novērst situācijas, kad tiek aizmirsti regulāri veicamie darbi, kad, mainoties izpildītājam, tiek pazaudēta vēsturiskā informācija, kad informācija lēmumu pieņemšanai par kādas iekārtas remontu vai jaunas iegādi ir nepietiekama, kā arī, lai spētu sakārtot pieteikumu saņemšanas un izpildes gaitas fiksēšanas mehānismu.

Platforma “PŪCE” nodrošinās slimnīcas darbiniekiem iespēju reālajā laikā organizēt un sekot darbu izpildes gaitai, un platformā ir iespējams arī automatizēt zvanu centra (dispečera) funkcijas un regulāro darbu uzdošanas procesu.

Risinājuma “PŪCE” izvēli noteica arī tas, ka atbalstu lietotājiem sniedz apsaimniekošanas nozares speciālisti. Vērā tika ņemta arī cenas pieejamība – mēneša nomas maksa atbilstoši ēku platībai, kā arī iespēja sistēmu sākt lietot uzreiz.